Chai Wan
Gross: 563 ft²
Saleable: 470 ft²
Add to favorite
Chai Wan
Gross: 351 ft²
Saleable: 260 ft²
Rent:$11,000 @$42/SA
Add to favorite
GOLDMINE BLDG BLK C
Siu Sai Wan
Gross: 515 ft²
Saleable: 401 ft²
HOS:$4.300M @$10,723/SA
Mortgage
Add to favorite
HIU TSUI COURT BLK B BIK TSUI HSE (HOS)
Chai Wan
Gross: 508 ft²
Saleable: 407 ft²
Price:$3.000M (G.F.) @$7,371/SA
Mortgage
Add to favorite
YUET CHUI COURT (HOS)
Chai Wan
Gross: 484 ft²
Saleable: 396 ft²
Price:$4.680M @$11,818/SA
Mortgage
Add to favorite
KOWAY COURT BLK 01
Chai Wan
Gross: 371 ft²
Saleable: 254 ft²
Rent:$11,500 @$45/SA
Add to favorite
WINNER CTR BLK C
Chai Wan
Gross: 557 ft²
Saleable: 463 ft²
HOS:$4.650M @$10,043/SA
Mortgage
Add to favorite
WALTON EST TAK SHOU HSE B3 (PSPS)
Chai Wan
Gross: 368 ft²
Saleable: 264 ft²
Rent:$11,500 @$44/SA
Add to favorite
WINNER CTR BLK A
Chai Wan
Saleable: 285 ft²
Rent:$12,500 @$44/SA
Price:$3.080M @$10,807/SA
Mortgage
Add to favorite
YEN LOK BLDG BLK B
Chai Wan
Saleable: 280 ft²
Price:$3.080M @$11,000/SA
Mortgage
Add to favorite
KIN YIP COURT